Dorost poráží Vyšehrad
23.03.2009 13.14 | jan
SKB Strakonice - Sokol Vyšehrad "B" 73:56 (29:17)
V sobotním zápase potěšila snad jen naše výhra. Ta byla rozhodně zasloužená, ale jinak utkání nepřineslo sport valné kvality a úrovně. Od začátku jsme měli utkání jasně ve své režii, snaživý soupeř nás ale nepřinutil k maximálnímu výkonu. V zápase dostali příležitost všichni hráči. Potěšilo letošní střelecké maximum Jakuba Samce.
Střelci: Melichar 20, Samec 17, Melski 16, Výkruta 10, Maleček a Veaselý po 4, Vácha 2
TH družstva 30:13 !!!!!!! to je bída
SKB Strakonice - AS Mladá Boleslav 55:85 (19:36)
Hosté velmi dobrým výkonem potvrdili, že nejsou v čele tabulky náhodou. Našim hráčům se nedá upřít snaha, ale proti výrazně vyšším, techničtějším a kolektivně hrajícím hráčům Boleslavi to na lepší výsledek nestačilo. V plné nahotě se ukázaly všechny naše slabiny. Pochvalu zaslouží to, že jsme zápas nezabalili a bojovali o každý míč a bod až do konce.
Střelci: Výkruta 19, Melichar 12, Melski 9, Samec 8, Maleček 4, Veselý 3
TH družstva 16:7 !!!!! opět pod 50%
