09.11.2009 13.03 | jan

V sobotu prohra v Berouně ... v neděli nás poráží Žižkov ...

škoda, hlavně v neděli bylo k úspěchu hodně blízko ...

BK Beroun - SKB Strakonice   86:62 (39:36)

Kdo viděl pouze prvních 15 minut, určitě výsledku neuvěří. Začátek zápasu jsme odehráli s velkým přehledem a získali jsme až 12 bodobvé vedení. Potom domácí vytáhli obranu po celém hřišti, přitvrdili v osobních soubojích a začaly problémy. Po naprosto zbytečných chybách prohráváme poslední dvě minuty2/4 9:0 a domácí jdou do vedení. Rozhodnutí přichází hned na začátku 3/4, opět 8:0 pro domácí a pak to byl z naší strany pouze boj o co nejlepší výsledek, na výhru to nebylo.

Střelci: Maleček 15, Veselý 13, Prantl 10, Račko 7, Soukup, Vondra a Samec po 4, Mašek 3, Sosna 2

Sokol Žižkov - SKB Strakonice  65:59 (32:36)

V neděli to bylo rozehrané na výhru 36. minut. Do té doby jsme domácí do vedení nepustili, ale na druhou stranu jsme nedokázali získat ani nějaký výraznější náskok. Z naší strany to byl jeden z vydařených zápasů. O to větší škoda, že nás o důležité body připravilo obranné doskakování v poslední části zápasu (do té doby nebyl problém !!!!).