Turnaj U18

07.09.2009 09.59 | jan

Čtyři prohry na domácím turnaji, ale výkony jsme rozhodně nezklamali ... písecké posily dobře zapadly ... byla to výborná příprava ...

SKB Strakonice - Jiskra Domažlice 56:62 (27:38)

O naší prohře rozhodl nepovedený začátek zápasu (2:10), kdy jsme ztráceli míče zcela nepochopitelným způsobem. Zlepšený výkon ve zbytku utkání na obrat v utkání nestačil.

Samec a Maleček po 12, Mašek, Němec a Soukup po 6

SKB Strakonice - Sokol Pražský "A"  38:105 (24:61)

Bojovný výkon proti extraligovému soupeři. Výsledek a předvedená hra celkem potěšily.

Soukup 8, Vokálek a Maleček po 6

SKB Strakonice - BK Beroun  58:59 (24:38)

Vynikající výkon ve II. poločase stačil na vyrovnání dvě vteřiny před koncem - 58:58, ale Kuba Samec nedal za tohoto stavu ani jeden TH.

Soukup 24, Němec 17 Prantl 7

SKB Strakonice - Sokol Pražský "B" 67:77 (36:32)

Nastoupili jsme pouze v sedmi bez píseckých. I. poločas byl z naší strany perfektní, ve druhé půli trochu chyběly síly, ale jinak maximální spokojenost s naším výkonem.