Kaplice naše město zaslíbené

20.04.2015 09.55 | jan

Vítězíme ve II. ročníku minibasketbalového turnaje ... skvělé výkony celého družstva ... nečekaná výhra s Č. Budějovicemi ...

Spartak Kaplice - SKB Strakonice   15:34 (8:16)

Domácí se hodně zlepšili, ale na náš velice solidní výkon to nestačilo. Bylo v tom trochu nervozity, ale průběh jsme s přehledem kontrolovali a očekávané vítězství jsme získali.

Střelci: Limpouch 10, Pešek a Hess po 8, Kopenec 6, Chvosta 2

BSK Č. Budějovice d. - SKB Strakonice   10:27 (8:22)

Po solidním prvním poločase jsme ve duhé půlce nedokázali dát koš ani z těch nejvyloženějších šancí, a tak jsme se k důležitému vítězství víceméně protrápili.

Střelci: Pešek 11, Kopenec, Chvosta, Limpouch a Hess po 4

BK Dolní Bukovsko - SKB Strakonice  0:53 (0:34)

V zápase s tímto soupeřem odpočívala naše základní pětka. Velkou porci minut na hřišti dostali všichni střídající hráči a zápas zvládli skvěle.

Střelci: Vyorálek 12, Šulák, Kašpar a Dekan po 8, Jelínek 6, Polák 5, Prokop 4, Hájek 2

BSK Č. Budějovice h. - SKB Strakonice   10 : 25 (9:13)

Poslední zápas na turnaji byl vlastně soubojem o první místo. Proti velice silnému soupeři jsme podali jeden z historicky nejlepších výkonů a opravdu nečekaně jsme dokázali favorizovaného soupeře porazit. Zápas jsme odehráli pouze se základní sestavou, lavička příkladně fandila a moc nám pomohla také podpora rodičů z hlediště (paní Limpouchová, Pešková a Hessová a kompletní Vyorálků), kteří byli opravdu naším 6 hráčem. Po vyrovnaném 1. poločase jsme ve druhém ještě vylepšili obranu a dá se říci s přehledem dokráčeli k nečekanému 1. místu.

Střelci: Pešek 10, Limpouch 8, Hess 4, Kopenec 3

Hoši velký dík !!!!! Je vidět velké zlepšení a také to, že spolupráce se Sokolem Písek se i nám vyplácí.

zpět do novinek

Upoutávka

Pojď hrát basket za Králíky ....

Přijď si vyzkoušet nezávazně náš trénink . Každé úterý od 16:00 do 17:00 tělocvična ZŠ Poděbradova  a každý čtvrtek od 15:30 do 16:45  sportovní hala STARZ