Více o zápasech U19

04.04.2017 07.39 | jan

Dvě prohry a výstup na Ještěd ...

BK Kunratice - SKB Strakonice  63:61 (33:31)

Do zápasu jsme vstoupili zcela nekoncentrovaní, což se projevilo na stavu skóre, které bylo v osmé minutě 14:2. Nepodařilo se nám přizpůsobit prostředí kunratické tělocvičny. Velký problém pro nás byly hlavně postranní a koncové čáry. Po dobu celého zápasu, jsme nenašli odvahu k doskakování jak na útočné, tak také na obranné polovině. Ve 3/4 se nám podařilo zlepšenou branou přehrávat Kunratice a udržovat si 5-ti bodové vedení. Bohužel se v 7 minutě 4/4 podařilo hostujícím posilám kunratického týmu dát 2 šťastné trojky, kterými se skóre otočilo na stranu domácího družstva. Náš tým v posledních třiceti vteřinách zahrál v obraně velmi netakticky a tím soupeř udržel míč pod kontrolou až do konce utkání a zvítězil o 2 body. Dalším problémem bylo neproměňování trestných hodů (28/13) a minimální snaha o střelu z trojkové vzdálenosti (4 pokusy za celý zápas). V zápase si svůj rekord v kategorii U19 vytvořil Petr Vyorálek a byl platným hráčem po celou dobu zápasu. Matěj Jungvirt, který zahrál velice v obraně a tím pomohl otočit vývoj zápasu na naší stranu, a strhl sebou ostatní spoluhráče.

Střelci: Bartošek 27,  Vyorálek 11, Čadek 8, Tesař 6, Limpouch 5, Myslivec 4

TJ Slovan Varnsdorf - SKB Strakonice  166:57 (86:24)

Průběh nedělního zápasu ve Varnsdorfu byl stejný jako zápas s Kunraticemi, s jedním velký rozdílem, a ten byl, že soupeř byl zdatnější, vyšší a úspěšně proměňoval střely z trojkové vzdálenosti. Nedokázali jsme ubránit hráče s číslem 14 (Pasovský), který nám dal 63 bodů. Hráli jsme zcela bez obrany, a bez koncentrace. Za zmínku stojí výkon Čadka (25b) a Jungvirta (7b). Hráli jsme alibisticky a nekolektivně. Byla to jedním slovem hrůza….

Střelci: Čadek 25, Bartošek 9, Jungvirt 7, Tesař 5, Vyorálek 4, Myslivec 4, , Limpouch 3

Náladu jsme si zlepšili výletem na Ještěd.

zpět do novinek

Upoutávka

Pojď hrát basket za Králíky ....

Přijď si vyzkoušet nezávazně náš trénink . Každé úterý od 16:00 do 17:00 tělocvična ZŠ Poděbradova  a každý čtvrtek od 15:30 do 16:45  sportovní hala STARZ