20.11.2017 07.28 | jan

V Písku prohra s Týnem n/V. a výhra v prodloužení s domácími Sršni ...

Turnaj v Písku.

Sokol Písek - SKB Strakonice  51:55 (25:20,50:50)

Prvním soupeřem v turnaji byli domácí Sršni, kteří předváděli velice kvalitní a korektní basketbalovou hru. Které se podařilo králíkům vyrovnat tak, že zápas se rozhodoval až v prodloužení. Rád bych připomenul 4/4 stav na časomíře 1,8 vteřiny do konce zápasu, stav 50:50 a domácí trenér si vzal oddechový čas při přerušení hry. Z tohoto důvodu se hra přesunula ne naší obranou polovinu. Sršni měli možnost posledním útokem zápas vyhrát. Naší obranou snahou se jim toto nepodařilo a přišlo prodloužení 5 min. V prodloužení králíci předvedli velice kolektivní hru s kombinačním zakončením a bojovnou obranou. Podloužení jsme vyhráli 5:1. Pochvalu zaslouží celý tým a také jednoho zraněného  hráče (Honza Kozlík), který přijel fandit.

Střelci: Černý 12, Vondřička 10, Rezek 7, Ersdel, Skalák a Litoš po 6, Kouba a Zána po 4, hráli: Pikl, Skalický, Bartošek

SKB Strakonice - Oceloti Týn n Vlt.   36:68  (12:46)

Druhé utkání jsme hráli proti Týnu ihned po zápase se Sršni, ve kterém bylo prodloužení. Pramenila z toho únava oproti čerstvému soupeři, pro kterého to byl první zápas turnaje. Týn nás přehrál „tenisovým způsobem“. S přehozy jsme se nedokázali z důvodu fyzického vyčerpáni vyrovnat. To byl hlavní důvod naší prohry.  I přesto jsme náš výkon zlepšili oproti předchozímu společnému zápolení. Chválím celý tým za přístup a za zlepšenou hru ve druhém poločasu, ve kterém jsme Týn porazili.

Střelci: Vondřička 15, Rezek 8, Černý 5, Zána 4, Ersdel a Skalický po 2, hráli: Pikl, Litoš, Skalák, Bartošek, Kouba

zpět do novinek

Upoutávka

Pojď hrát basket za Králíky ....

Přijď si vyzkoušet nezávazně náš trénink . Každé úterý od 16:00 do 17:00 tělocvična ZŠ Poděbradova  a každý čtvrtek od 15:30 do 16:45  sportovní hala STARZ