Minižáci 2x prohráli

23.10.2017 10.09 | jan

Trenér byl s výkony družstva spokojen ....

Druhé kolo OP minižáků U12 ve Strakonicích  21.10.2017 jsme odehráli opět v nekompletní sestavě (pouze v 10 -ti hráčích).

SKB vs. Sršni

42:63 (9:13; 27:27; 33:53)

Do zápasu s Pískem, který byl favoritem, jsme vstoupili s cílem být rovnocenným soupeřem alespoň v prvním poločase. Tento cíl jsme splnili. Střelecky se v zápase dařilo Vondřičkovi  a  Černému. Za obranu chválím celý tým pouze do poločasu do stavu 27:27. Po poločasové přestávce jsme se již nedostali do zápasu, začali jsme dělat nesmyslné chyby a ztráty, což pramenilo z únavy. Přestali jsme se vracet do obrany.  To pomohlo k vítězství Sršňů o 21 bodů.

Střelci: Vondřička 13, Černý 8, Litoš a Zána 6, Rezek 5, Vrba a Kouba 2

Tigers vs SKB

97:17 (23:8; 54:10; 76:17)

Ve druhém utkání jsme se střetli s Tigers ČB.Dle zápasu, který sehráli se Sršni, bylo jasné, že každý vstřelený koš bude pro náš tým úspěch. Cílem bylo uhrát lepší výsledek než zahráli Sršni. To se podařilo, vstřelili jsme o bod více a neobdrželi jsme 100. Do utkání jsme vstoupili velice nebojácně a do 3-tí minuty jsme byli rovnocenný soupeř. Což se změnilo po time outu Tigers. Střelecky se v zápase dařilo Litošovi  a  Skalickému. Za očekáváním zůstal Vondřička a Černý, kterým se dařilo v prvním utkání.

Střelci: Litoš 7, Skalický 4, Honzák, Vrba a Zána po 2

Zápasy ukázali, že musíme chodit poctivě na všechny tréninky a pracovat na našich nedostatcích (fyzička, návrat do obrany a přihrávky).

Přes tyto porážky jsem s naší hrou spokojen, stanovené cíle jsme splnili a v určitých úsecích jsme se zlepšili a poučili se z předchozích zápasů.

zpět do novinek

Upoutávka

Pojď hrát basket za Králíky ....

Přijď si vyzkoušet nezávazně náš trénink . Každé úterý od 16:00 do 17:00 tělocvična ZŠ Poděbradova  a každý čtvrtek od 15:30 do 16:45  sportovní hala STARZ