U17 - výhra + prohra

19.11.2018 10.05 | jan

Plán splněn ... nedělní výkon potěšil ...

BK Mělník - SKB Strakonice   54:63 (24:30)

V Mělníku to bylo s ohledem na předchozí výsledky povinné vítězství. V tělocvičně kde se asi hodně dlouho neuklízela podlaha se však nerodilo lehce. Po většinu času jsme měli zápas pod kontrolou a po 3/4 jsme vedli 46:33 a nic nenasvědčovalo dramatu. Do poslední části zkusili domácí zonovou obranu a nastaly problémy. Hráli jsme staticky, o něco se pokoušel pouze hráč s míčem a to byla voda na mlýn domácích, kteří po našich zbytečných chybách snížili 3. min. před koncem na 55:54, naštěstí koncovka byla díky proměněným TH pouze v naší režii.

Střelci: Pešek 21, Limpouch 13, Polák 11, Chvosta 8, Šulák 6, Had 4

BK Brandýs n/L. - SKB Strakonice 88:73 (47:34)

Nedělní utkání jsme začali skvěle a rychle jsme šli do vedení 7:0, pak domácí přitlačili v obraně a to nám vždy dělá potíže. Přesto jsme i nadále hráli nadprůměrný zápas. Ve třetí a na začátku čtvrté čtvrtiny jsme postupně snižovali 13 bodové poločasové vedení domácích a 5.min. před koncem to bylo najednou pouze o tři body 71:68. Koncovka (opět proti zonové obraně) nám ale vůbec nevyšla, několik netaktických zakončení, nezajištěná obrana a brejky domácích nám naději na úspěch sebraly.

I přes prohru jsem s výkonem družstva spokojen. Po oba dny jsme vzhledem k nespolupráci při zajištění dopravy jeli pouze se 7 hráči.

Střelci: Pešk 31, Šulák 13, Chvosta 9, Polák 7, Limpouch 7, Hess 6

zpět do novinek

Upoutávka

Pojď hrát basket za Králíky ....

Přijď si vyzkoušet nezávazně náš trénink . Každé úterý od 16:00 do 17:00 tělocvična ZŠ Poděbradova  a každý čtvrtek od 15:30 do 16:45  sportovní hala STARZ