Prohry U15 na Vysočině ... prohra U19 v Rokycanech ...

OP U13 Starší minižactvo

SKB NA CESTÁCH ..... KAPLICE 13.10.2019

Cíl byl splněn !!!! 1x výhra a 1x prohra ...

Spartak Kaplice  vs.   SKB Strakonice  60:51          (11:17,23:27,43:42)

Za předvedený výkon se nemusíme i přes prohru stydět. Velké zlepšení nováčků. Bohužel jsme do Kaplice jeli zase v nekompletní sestavě .. nemoc  Tadeáše a Mikuláše Důchodních. Střelecký rekord si vytvořil Adama Pikla 24 bodů. Utkání se hrálo 2 hodiny a 10 minut !?

Střelci:

Pikl Adam 24, Beran Štěpán 7, Rezek Michal 6, Karel Skalický 6, Daniel Dušek 6, Tobiáš Kučera 2, Tomáš Honzák 0, Zána Matyáš 0, Čarek Petr 0,

SKB Strakonice vs. BK Tábor 45:42

(7:6,13:16,35:24)

K druhému utkání jsme nastoupili proti BK Tábor pro krátké přestávce po dlouhém předchozím zápasu proti domácí Kaplici. Bylo na všech hráčích vidět únava, ale snaha a chuť vyhrát nás hnala dopředu. Pochvalu za bojovnost patří všem i když si mnozí sáhli na dno svých sil. Pro další rozvoj to bylo dobře ... Bohužel fyzická únava zapříčinila některé velké výpadky v obraně a tím jsme si zkomplikovali konec zápasu, kde jsme museli o výhru bojovat.

Střelci:

Pikl Adam 15, Karel Skalický 12, Beran Štěpán 5, Tomáš Honzák 5, Rezek Michal 3, Zána Matyáš 3, Daniel Dušek 2, Tobiáš Kučera 0, Čarek Petr 0,

Pochvalu za oba zápasy si zaslouží celý Králičí tým.

Trenér Aleš Svoboda

SKB v Rokycanech

SKB Rokycany - SKB Strakonice    82:72 (39:42)

35 minut zápasu jsme sahali po cenném vítězství, ale pakm jsme se výhry zalekli a darovali jsme ji soupeři díky neproměnění celé řady jednoduchých střel a trestuhodným chybám v rozehrávce.

Střelci: Pešek 17, Čadek 16, Polák 10, Limpouch 9, Vyorálek a Jungvirt po 5, Hess a Dřevo po 4, Palivec 2

U15 na Vysočině

Jiskra H. Brod - SKB Strakonice   94:40 (48:23)

Střelci: Chod 11, Jeínek 10, Soukup 6, Prokop 5, Vrba a Maxa po 4

BC Vysočina - SKB Strakonice     83:33 (41:17)

Prokop a Chod po 9, Jelínek 8, Maxa 5

Po úvodních třech výhrách nás snad poslední zápasy vrátí rychle zpět do reality jak se hraje basketbal.

Milan Janda

zpět do novinek

Upoutávka

Pojď hrát basket za Králíky ....

Přijď si vyzkoušet nezávazně náš trénink . Každé úterý od 16:00 do 17:00 tělocvična ZŠ Poděbradova  a každý čtvrtek od 15:30 do 16:45  sportovní hala STARZ