Exhibice se vydařila

23.06.2008 10.08 | jan

Téměř 300 diváků ... skvělé akce ... charitativní tombola přinesla 3260,- pro dětské oddělení Nemocnice Strakonice a.s. ... "Bílí" (Budějovicko) - "Modří" (Písecko) 103:89 ... za rok v Písku ...

Druhý ročník exhibičního utkání nejlepších basketbalistů našeho kraje – E.ON utkání hvězd jihočeského basketbalu 2008 – se po všech stránkách vydařil a svou kvalitou bezpochyby překonal loňskou premiéru. Ve strakonické sportovní hale STARZ mohli příznivci basketbalu (přišlo jich téměř 300) vidět v akci reprezentanty ČR Pavla Englického a Lukáše Krause, hráče Mattoni NBL Roberta Landu, Tomáše Šustka a Petra Englického a bylo se opravdu na co dívat. Diváci měli možnost vidět celou řadu efektních smečí, úspěšných tříbodových pokusů a krásných exhibičních akcí všech účastníků exhibice.
V rámci exhibice E.ON utkání hvězd se uskutečnila také soutěž ve střelbě za tři body, ve které zvítězil po skvělém výkonu Petr Englický, který proměnil 13 z 15 střeleckých pokusů a porazil reprezentanta Lukáše Krause (12/15). V divácky nesmírně atraktivní soutěži ve smečování obhájil své vítězství Pavel Englický a porazil druhého v pořadí Roberta Landu. Nejlepším hráčem utkání byl hlasy diváků zvolen Lukáš Kraus.
O přestávkách exhibičního utkání se představili minižáci BSK Č. Budějovice a Sokola Písek a také dorostenci BK Strakonice, kteří po více než šesti letech dokázali vrátit do Strakonic dorosteneckou ligu v kategorii U18.

zpět do novinek

Upoutávka 

FACEBOOK

 

 


 

 

Tabulka

 

« celá tabulka »

Zápasy

 

 

« rozpis zápasů »

czbasket

......................................

CEZ PODPORA

Podporuje projekt Mužský mládežnický basketbal Strakonice


TVSKBYOUTUBE

Podpora


Činnost klubu je spolufinancována granty  Jihočeského kraje.

- Jihočeský streetbalový     víkend 2022
- Turnaj základních škol       17.11.2022
- Podpora sportovní       činnosti dětí a mládeže,   výkonnostní sport - 2022
soustředění

Soustředění Volyně