08.02.2010 10.17 | jan

V sobotu po fantastickém výkonu vysoká výhra na Kladně ...

v neděli v utkání plném zvratů porážíme Beroun ...

BK Kladno - SKB Strakonice   62:87 (30:44)

Po vyrovnané první čtvrtině (20:23), kdy jsme špatně bránili únik hráče s míčem do vymezeného území, jsme zahráli fantasticky ve druhé a třetí části, což vedlo k více než 20 bodovému vedení v přímém souboji o druhé místo v tabulce. V poslední čtvrtině jsme svůj náskok taktickým výkonem s přehledem pohlídali.

Chválím celé družstvo za téměř perfektní obranu, v útoku hráli prim tradiční střelci, kterým ostatní velmi dobře sekundovali.

Střelci: Tesař 25, Jeřábek 18, Diviš 16, Prokopec 8, Janda M. a Širůček po 7, Janda P. Grabmüller a Kram po 2

BK Beroun - SKB Strakonice  64:72 (37:32)

Po vydařeném úvodu, kdy se nám dařili pod oběma koši, jsme na konci druhé čtvrtiny totálně vypadli z tempa, domácí trestali naše chyby v obraně a my jsme se v útoku nedokázali trefit z ničeho. Vedení domácích o pět bodů v poločase bylo varující. Na úplné dno v tomto zápase jsme si hrábli na začátku II. poločasu, kdy domácí šňůrou 9:0 zvýšili na rozdíl 14 bodů (46:32). V tuto chvíli nastal neuvěřitelný obrat, naše neuvěřitelná úspěšnost v útoku a šňůra 4:26 v rozmezí necelých 4. minut, nás vrátila do vedení, které jsme opět s velkým přehledem kontrolovaly až do konce.

Pochvala opět pro celé družstvo, ke trojici tradičních střelců se přidal hodně důležitými koši Tomáš Prokopec.

Po víkendu držíme skvělé 2. místo v tabulce a v sobotu 20.2.2010 se utkáme v přímém souboji s BK Teplice o první místo.

Střelci: Diviš, Jeřábek, Tesař po 17, Prokopec 9, Janda M. a Linhart po 3, Kraml, Širůček a Grabmüller po 2