MEET AT STREET 3

27.05.2011 20.59 | al

Přátelé, kamarádi a ostatní milovníci oranžového kulatého nesmyslu,

rok s rokem se sešel a je načase si opět užít basketbal na čerstvém vzduchu. Proto se, doufám, sejdeme zase v hojném počtu na již třetím ročníku streetballového klání MEET AT STREET, který se bude konat 6.8.2011.

Po loňském ročníku, kdy se po urputném boji v mužské kategorii radovali z vítězství „Hradecký votroci“, se bude opět bojovat o trůn strakonického streetballu. Po loňské premiéře ženské kategorie, která byla více než úspěšná, se letos můžeme těšit na hvězdné představení. Nastoupit by měly hráčky z doby bronzové, teda hráčky bronzové(pro nezasvěcené - vítězky bronzových medailí v ŽBL). A určitě se na kurtu u ZŠ Dukelská objeví jistě několik vítězek letošní druhé ligy žen. V mužské kategorii se jako každý rok můžeme také těšit na několik zajímavých jmen z MNBL či 1. ligy, tudíž i náročný divák by si měl přijít na své. K turnaji budou připojeny i dvě doprovodné soutěže. Loňské vítězství ve smečařské soutěži obhajuje Ondřej Čegan, a letos se prvního ročníku dočkají i střelci z trojkové vzdálenosti.

Po oba dva roky bylo počasí nakloněno k naplnění motta turnaje „Každá kapka potu dobrá“ a já pevně věřím, že tomu tak bude i letos. Tudíž se touto cestou mohou zapojit i diváci, čímž je vřele zvu na krásnou uvolněnou basketbalovou podívanou, a tím mohou také přispět svojí kapkou.

Základní informace o turnaji jsou k dispozici na plakátu, který již jako tradičně zhotovila Simča Harazimová. O jejím kvalitním výtvoru se můžete přesvědčit sami. Pokud by byla potřeba doplňujících informací, ozvěte se nejlépe na email či na telefon (na telefonu budu až od půlky června).

Po sportovním klání bude opět možnost posedět na čerstvém vzduchu u nějakého moku na zasloužené uhašení žízně ze sportovního klání. V případě zájmu o přespání nejlépe využijte osobní kontakty v „dudákově“, případně dejte vědět mně – něco vymyslíme.

 

Plakát ve fotogalerii - http://www.bkstrakonice.cz/muzi/fotogalerie-detail/165/

Sportu zdar, basketu zvlášť

Jeřáb

zpět do novinek

Tabulka

 

« celá tabulka »

Zápasy

 

 

« rozpis zápasů »

CEZ PODPORA

Podporuje projekt Mužský mládežnický basketbal Strakonice


Podpora


Činnost klubu je spolufinancována granty  Jihočeského kraje.

- Jihočeský streetbalový     víkend 2022
- Turnaj základních škol       17.11.2022
- Podpora sportovní       činnosti dětí a mládeže,   výkonnostní sport - 2022
novinky  |  tréninky  |  fotogalerie  |  vzkazník

O KLUBU  |  MUŽI  |  MLÁDEŽ