Jedna výhra

27.02.2011 14.34 | jan

V sobotu porážíme bez problémů Ústí nad Labem ... v neděli jsme byli absolutně bez šancí proti Teplicím ...

SKB Strakonice - Slávia USK Ústí nad Labem  79:52 (36:23)

Tak tohle byla naprosto pohodová výhra na kterou stačil pouze průměrný výkon celého družstva. Vedení 12:0 po 6. min. hry a 3 body hostů v první části zápasu nás trochu ukolébalo, ale zlepšený výkon ve II. poločase naši jednoznačnou výhru potvrdil. S chutí si zahráli všichni hráči. Konečná 6. příčka v tabulce nás již nemine.

Střelci: Diviš 21, Jeřábek a Prokopec po 13, Grabmüller 11, Janda M. 10, Linhart 8, Janda P. 2, Širůček 1

SKB Strakonice - BK Teplice  62:76 (24:38)

Vedení 6:0 ve třetí minutě bylo nadějné, ale to byla z naší strany labutí píseň. Hosté se zlepšili v obraně, začali se prosazovat v útoku. To co jsme předvedli mezi 5. a 23. min zápasu, to byl určitě náš nejhorší letošní výkon (dá se říci, že jsem se za něj styděl), a toho Teplice s přehledem a s chutí využili k získání náskoku 44:24 a zápas byl prakticky rozhodnut. Naštěstí se naši hráči ve zbytku utkání dokázali trochu vzpamatovat a konečný výsledek jsme výrazně upravili. Doufám, že aslespoň tím jsme trochu potěšili naše příznivce, kterých se sešlo opravdu hodně.

Střelci: Diviš 22, Prokopec 18, Jeřábek 9, Janda M. 7, Janda P. 6

"B" prohrálo poslední zápas základní části OP v Kaplici.