"B" v Táboře

19.12.2010 19.25 | jan

Důležitá sobotní výhra ... hodně krutý nedělní výsledek ...

BK Tábor "B" - SKB Strakonice "B" 58 - 68 Celý tým přistoupil k zápasu zodpovědně. To co jsme si řekli to jsme během hry dodržovali. Podařilo se nám soupeře zaskočit hned na začátku a vytvořit si náskok 15 bodů, který jsme poté hájili seč nám síly stačily. Sice ne vždy se to dařilo, ale díky dobré obranné práci všech jsme nakonec vyhráli první čtvrtku 25:10. Velká pochvala patří našim mlaďasům za jejich výkon, kdy především v obranné práci fungovali takříkajíc dokonale. Občas nám sice soupeř dokázal zkomplikovat život, ale obešli jsme se bez větších chyb a tak si myslím, že výsledek byl určitě zasloužený. střelci : Bůžek P. 21, Bůžek R. 18, Metlička R. 9, Samec J. 8, Veselý T. 7, Sosna T. 4, Vondra J. 1 čtvrtiny: (10:25; 14:11; 13:13; 21:19) BK Tábor "A" - SKB Strakonice "B" 104 - 33 No, tady není co komentovat. Celkem jatka. Velká únava z předešlého zápasu, navíc i ta oslavička byla velice náročná. Jediné plus bylo, že si poměrně dost zahráli mlaďasové a tak získali především velice pěkné zkušenosti. střelci: Bůžek P. 9, Samec 6, Metlička 6, Bůžek R. 5, Mašek A. 3,Vondra J. 2, Houska 1 čtvrtiny: (27:9; 29:6; 21:9; 27:9)