"A" v Domažlicích a Rokycanech

14.02.2013 15.13 | jan

Finálová čtyřka je prakticky jistá, nyní hrajeme o to z jakého místa do ní vstoupíme ... k udržení 2. místa v tabulce by bylo potřeba vyhrát alespoň jeden víkendový zápas ...

V sobotu v Domažlicích se pokusíme domácím oplatit drtivou prohru z prvního vzájemného zápasu v naší hale. Tak jako téměř vždy, i tentokrát se zdá, že se domažličtí dají na zápas s námi dohromady a nastoupí v téměř kompletní sestavě, když se jim z marodky vrací většina hráčů, kteří v předchozích zápasech chyběli. S tím nic nenaděláme. Na nás je, abychom se pokusili zahrát na hranici našich možností, dokázali jsme pokrýt nejlepší a nejzkušenější hráče domácích a nenechali se zaskočit tradičně bouřlivým prostředím a tvrdou hrou Domažlic, která nám nikdy moc neseděla. Určitě bude potřeba, aby se nám dařila střelba z dlouhé a střední vzdálenosti, neboť se dá očekávat, že domácí v průběhu zápasu určitě sáhnou k tradiční zónové obraně.

V neděli v Rokycanech to bude přímý souboj o 2. místo v tabulce a výhra v tomto zápase by nám tuto příčku velmi výrazně přiblížila. I tady narazíme na tradičního soupeře, navíc v Rokycanech jsme ve vzájemných zápasech nikdy nedokázali zvítězit, ale jak se říká vše je jednou poprvé a třeba to bude platit o našem nedělním zápase. Rokycany budou mít, jako již tradičně, výškovou převahu a navíc za ně v této sezóně hraje vyhlášený střelec J. Velenský, na kterého si budeme muset dát obzvlášť velký pozor. Z naší strany bude potřeba především kolektivní výkon jak v útoku (co nejvíce pohybu bez míče), tak především v obraně proti výborným střelcům a doskakovačům domácího týmu.

zpět do novinek

Tabulka

 

« celá tabulka »

Zápasy

 

 

« rozpis zápasů »

CEZ PODPORA

Podporuje projekt Mužský mládežnický basketbal Strakonice


Podpora


Činnost klubu je spolufinancována granty  Jihočeského kraje.

- Jihočeský streetbalový     víkend 2022
- Turnaj základních škol       17.11.2022
- Podpora sportovní       činnosti dětí a mládeže,   výkonnostní sport - 2022
novinky  |  tréninky  |  fotogalerie  |  vzkazník

O KLUBU  |  MUŽI  |  MLÁDEŽ