Poslední dvojkolo základní části

26.02.2013 07.29 | jan

V sobotu přivítáme v poslední době výborně hrající Most ... v neděli přijede vedoucí celek tabulky z Teplic ...

Poslední dva zápasy základní části mají před sebou hráči SKB Strakonice. Rozhodne se v nich o konečném umístění v tabulce. Stále je ještě ve hře možné 5.místo (naše dvě prohry doma a výhry Domažlic v Táboře a Benešově), ale to si v tuto chvíli nechceme připustit.

V sobotu přivítáme Baník Most. Tomuto družstvu vychází druhá polovina soutěže výborně (z posledních 10 zápasů má 9 výher). Most hraje rychlý a tvrdý basketbal na nějž má správné typy hráčů. Nám se první zápas v Mostě skvěle vydařil, výborně jsme bránili a kolektivní hrou jsme nedali domácím nejmenší šanci na úspěch. Rádi bychom si podobný zápas zopakovali i doma. Výhra v tomto zápase by nám zajistila nejhůře 3. místo v konečné tabulce II. ligy mužů.

V neděli přijede první celek tabulky BK Teplice. Je to určitě ta nelepší tečka za základní částí jak pro hráče, tak pro naše fanoušky. Teplice mají velice silný, zkušený a sehraný tým. V tomto zápase nemáme co ztratit a můžeme pouze napravit dojem z prvního zápasu v Teplicích, který jsme v nekompletní sestavě vysoko prohráli.

zpět do novinek

Tabulka

 

« celá tabulka »

Zápasy

 

 

« rozpis zápasů »

CEZ PODPORA

Podporuje projekt Mužský mládežnický basketbal Strakonice


Podpora


Činnost klubu je spolufinancována granty  Jihočeského kraje.

- Jihočeský streetbalový     víkend 2022
- Turnaj základních škol       17.11.2022
- Podpora sportovní       činnosti dětí a mládeže,   výkonnostní sport - 2022
novinky  |  tréninky  |  fotogalerie  |  vzkazník

O KLUBU  |  MUŽI  |  MLÁDEŽ