Spravedlivá dělba bodů v derby

09.12.2012 18.33 | jan

V sobotu nešťastná prohra v Písku ... v neděli výhra v domácím zápase ...

Sokol Písek - SKB Strakonice  81:80 (42:43)

V sobotním zápase rozhodl až náš neúspěšný poslední útok o šťastné výhře domácích. Oba týmy nastoupily v nejsilnějších sestavách, a tak bylo k vidění několik hráčů, kteří pravidelně nastupují v I. lize. Nám vyšel perfektně úvod zápasu, domácí vracel do hry neomylnou střelbou trojek Duda. Zdálo se, že na konci 3/4 lámou domácí zápas ve svůj prospěch, ale naši hráči zmobilizovali síly a po TH Prokopce jsme šli cca 35s před koncem do 1 bodového vedení, ale ani to nakonec nestačilo, Švejda odpověděl stejným způsobem a nám poslední útok nevyšel.

Škoda, k výhře bylo blízko. 

Střelci: Diviš 33,Mahler 16,Prokopec 14, Janda M. 12, Kraml 4, Jeřábek1 

SKB Strakonice - Sokol Písek 70:63 (41:36)

Nedělní odveta se hrála bez I. ligových pendlů. Na straně Písku chyběli Říha a Fait, nám chyběl Mahler. Domácí začali hodně vlažně a celou 1/4 dotahovali náskok náskok soupeře. Od 2/4 se hrálo v naší režii, vypracovali jsme si až 15 bodový náskok (35. min 60:45).Z naší strany velmi dobrý taktický výkon. Vedle tradičních střelců využil volného prostoru ke střelbě P. Bůžek. Hosté sáhli k mnohdy až nevybíravě hrané obraně po celém hřišti, ale ani to nepřineslo obrat ve vývoji skóre. Škoda naprosto zbytečné diskvalifikační chyby T. Prokopce, kterého čeká disciplinární trest.

Poslední zápas roku 2012 jsme vyhráli a věřím, že mohu za všechny napsat, že tuto výhru věnujeme a posíláme našemu velkému příznivci Zdeňkovi Čechovi, kdyby u toho mohl být, určitě by z ní měl velkou radost.

Střelci: Prokopec 18,Jeřábek 17, Bůžek P. 15, Diviš 12, Janda M. 7, Kraml 1

 

zpět do novinek

Tabulka

 

« celá tabulka »

Zápasy

 

 

« rozpis zápasů »

CEZ PODPORA

Podporuje projekt Mužský mládežnický basketbal Strakonice


Podpora


Činnost klubu je spolufinancována granty  Jihočeského kraje.

- Jihočeský streetbalový     víkend 2022
- Turnaj základních škol       17.11.2022
- Podpora sportovní       činnosti dětí a mládeže,   výkonnostní sport - 2022
novinky  |  tréninky  |  fotogalerie  |  vzkazník

O KLUBU  |  MUŽI  |  MLÁDEŽ