Liga je zachráněna

16.03.2015 10.37 | jan

I přes těžké soupeře jsme si ligu zachránili sami ... v sobotu výhra nad aktuálním lídrem ligy ... v neděli porážíme Rokycany ... velký dík všem za předvedené výkony ...

SKB Strakonice - Jiskra Domažlice  78:69 (42:37)

Po jednom z nejlepších letošních výkonů porážíme velice silné Domažlice a děláme nesmírně důležitý krok k záchraně. Byl to zápas ve kterém si celá řada našich hráčů sáhla až na dno sil, předvedli jsme velmi dobrý kolektivní výkon, který vygradoval fantastickou 4/4, kterou jsme vyhráli 23:12, když jsme především skvěle bránili a předvedli celou řadu pohledných akcí v útoku. Velkým štěstím pro nás bylo i to, že možná trochu přemotivovaní hráči Domažlic se utápěli v neustálých diskuzích s rozhodčími, za což byli trestáni TCH a nám tím docela pomohli.

Byla to prostě paráda a skvělá ukázka toho, čeho je tento tým schopen, když hraje kompletní a maximálně koncentrovaný.

Velký dík všem !!!!!!!

Střelci: Diviš a Jeřábek 21, Tesař 19, Janda M. a P. po 6, Grabmüller 4, Schönbauer 1

SKB Strakonice - SKB Rokycany   70:61 (39:34)

Nikdo nevěděl jak bude hrát Kladno na Žižkově, a tak bylo potřeba vyhrát. První poločas se odehrával v poklidném tempu za našeho mírného vedení, ale nedokázali jsme se soupeři vzdálit na větší bodový rozdíl, a tak bylo vše otevřené. Na začátku 3/4 šli hosté do 1 bodového vedení a to nás po oddechovém čase vyburcovalo ke zvýšenému úsilí, které jsme šňůrou 23:4 proměnili v rozhodující náskok. Liga je zachráněna !!!!

Vedle tradičních opor Diviš, Jeřábek, Tesař, M. Janda, se tentokrát velkým dílem na úspěšných výsledcích podílela dvojice Grabmüller a P. Janda, kteří podali výborné výkony.

Střelci: Diviš 22, Jeřábek 17, Tesař 15, Janda M. 6, Grabmüller a Janda P. po 4

OP muži:

Spartak Kaplice - SKB Strakonice "B"   88:59 (38:32)

Sokol Písek "B" - SKB Strakonice "B"   55:68 (24:37)

- třetí výhra "B" v sezoně - paráda !!!!!!!! 

zpět do novinek

Partneři

EM Polar    S CH Kamaryt
Teka    Jamall nábytek
Dura    Otherm
Denios    SVG
INVACAR    Protom
Salvete    Metal Progres
ST TV   

« všichni partneři »

Zápasy

 

 

« rozpis zápasů »

Tabulka

 

« celá tabulka »