V Rokycanech přepsali historii

08.12.2014 13.24 | jan

V sobotu historicky první výhra v Rokycanech ... v neděli jsme hodně potrápili Domažlice ... "B" doma statečně vzdorovalo BK Tábor ...

SKB Rokycany - SKB Strakonice   56:58 (28:36)

Byl to především souboj obran. Celá první polovina se odhrávala v naší režii. Velmi dobře a takticky jsme bránili, o body se starala dvojice Diviš a Jeřábek, velmi dobře zahrál Mašek a bylo zaděláno na úspěch. Ve 3/4 přišel z naší strany útlum, nutili jsme se do neúspěšné střelby za 3 body a darovali domácím několika chybami laciné koše z protiútoku, a tak se jim podařilo skóre otočit ve svůj prospěch. Naštěstí v poslední části jsme se opět vrátili ke hře z první půle, střelecky nás podržel Kuba Diviš a díky takticky sehrané koncovce vezeme do Strakonic historicky první výhru ze hřiště tohoto tradičního soupeře.

Střelci:   Diviš 28, Jeřábek 10, Janda M. 7, Grabmüller 5, Mašek a Tesař po 4

Jiskra Domažlice - SKB Strakonice   60:55 (36:32)

Na hrké půdě v Domažlicích jsme opět statečně vzdorovali. Opět nám nevyšla 3/4 po níž vedli domácí 52:39 a to je asi trochu ukolébalo. y jsme to naopak nevzdali, 4x jsme trefili za tři body a domácí se o výhru báli až do samotného závěru zápasu. Z naší strany to byl, proti velmi tvrdě hrajícím domácím, docela povedený zápas.

Střelci: Diviš 16, Mašek 11, Jeřábek, Tesař a Schönbauer po 7, Janda P. 4, Janda M. 3

OP muži:

SKB Strakonice - BK Tábor   55:59  (27:26)

Když celý zápas vedeš a prohraješ 6 body soupeře v poslední minutě, to hodně zamrzí. Domácí hráči si zaslouží pochvalu, ale první výhra v sezoně to opět nebyla.

Střelci: Bůžek P. 16, Metlička 15, Bůžek R. a Müller po 10, Hačecký 4