Přípravný miniturnaj U12 Strakonice

13.09.2021 18.36 | al

Přípravný miniturnaj ukázal, že bez širší hráčské základny, a zároveň plné lavičky, nemůžeme konkurovat jihočeským velkoklubům, jako jsou v chlapeckém podání Sršni Písek a v dívčím podání BK Strakonice.
I přes porážky, jsem s předvedenou hrou pouze 10 hráčů spokojen. Vidím v tomto týmu velký potenciál a naději udržení mužského basketbalu ve Strakonicích do budoucích let. Pokud se nám podaří udržet tréninková morálka, chuť se zlepšovat a doplníme tým dalšími novými hráči, budeme srovnatelným soupeřem a vyvstane velká šance na vítězství.
Bohužel v aktuálním počtu jsme fyzicky na soupeře nemohli stačit, což je z mého pohledu základní důvod porážky. Máme hodně nevyrovnané družstvo a soupeř, který přijede v plné síle v podobě 15 hráčů či hráček nás prostě přejede. Ze zápasu se tak pro nás stane boj o přežití a basketbal jde bohužel stranou. Pro mladé Králíky byl turnaj přínosem a ukázal na čem musíme zlepšit.
Vzhledem ke covidovým opatřením ve školách naše družstvo trénovalo pouze 1x týdně ve sportovní hale STARZ, a proto celý turnaj hodnotím jako úspěšným.
Od příštího týdne začínáme pravidelně trénovat 3x týdně dle rozpisu.
Střelecky se na turnaji nejvíce dařilo Maxovi Koubovi Ababio. Tahounem a nejlepším hráčem Králíků byl Jirka Zelinka. Kapitánské role se ujal Matěj Mirvald.

Soupiska : Matěj Mirvald, Max Kouba Ababio, Jirka Zelinka, David Pikl, Adam Vyčítal, Dan Lopatka, Vladimír Přikryl, Matouš Hejtmánek, Filip Šlosar, Marek Gramblička a na druhé utkání nastoupil i nejmladší minižák Michal Zelinka. Trenér Aleš Svoboda

 

 

Přípravný turnaji ve Strakonicích minižactva U12 dominovali písečtí Sršni.

Ve Strakonicích se v sobotu 11.9-2021 ve sportovní hale STARZ uskutečnil turnaj minižactva U12, kde poměřily síly domácí SKB Králíci Strakonice s děvčaty BK Strakonice a Sršni Písek.
Všechny tři družstva jsou přihlášeny do nově vznikající nadregionální ligy U12 řízené CBF. První zápasy se odehrají 9-10.10 2021 a do oblastního přeboru, který začíná již koncem září.
Pro všechny to byla příprava před nadcházejícím soutěžním obdobím.
Výsledky:
BK Strakonice vs. Sokol Písek 35:84 (4:16,12:49,22:64)

SKB Strakonice vs. Sokol Písek 16:87 (5:24,9:46,11:70)


BK Strakonice vs. SKB Strakonice 29:81 (22:8,40:16,18:66)

Pořadí 1. Sršni Písek
2. BK Strakonice
3. SKB Králíci Strakonice

 

zpět do novinek

Upoutávka

 

Hledáme hráče od 6 - 12 let 
Celoroční nábor probíhá každý čtvrtek od 15:30 - 16:30 ve sportovní hale STARZ .

Kontakt trenér Aleš Svoboda
tel . 777 033 090 nebo email: ales.svoboda@iaron.cz

 

  SK BASKETBAL STRAKONICE z.s.

Tradice od roku 1939.

 

FACEBOOK

 

 


 

 

Tabulka

 

« celá tabulka »

Zápasy

 

 

« rozpis zápasů »

czbasket

......................................

ŽENY SKB II. liga

  • sestava
  • novinky
  • tréninky